Home » Contact

Contact



Contactpersonen

Karin van Zanden, directrice:

06-55995537 | karin@hetzandkasteel-zorg.nl


Esther Biekart, coördinerend NSO SO/VSO, aanmeldingen NSO:

06-25150328 | esther@hetzandkasteel-zorg.nl


Latisha Schreurs, coördinerend begeleider logeeropvang :

06-31086891 | latisha@hetzandkasteel-zorg.nl


Annalotte Haverkamp, coördinerend begeleider zaterdagopvang/jongerenavond:

06-21382883| annalotte@hetzandkasteel-zorg.nl


Brenda Jenner, coördinerend begeleider zorg-ontwikkelingsgroep:

06-15664970| brenda@hetzandkasteel-zorg.nl


Anneke van der Wijst contactpersoon dagbesteding:

anneke@hetzandkasteel-zorg.nl


Voor algemene informatie kunt u contact opnemen via onderstaand mailadres.

Email adres: info@hetzandkasteel-zorg.nl

telefoonnummer: 035-7603246

Postadres en kantoor:

Noordereinde 54C
1243 JJ, ‘s-Graveland

Telefoonnummer kantoor: 035-7603246

Bezoekadres ‘s-Graveland:

Noordereinde 54C
1243 JJ, ‘s-Graveland