Contact

Voor algemene informatie, vragen en nieuwe aanmeldingen kunt u contact opnemen met Karin van Zanden.

Karin van Zanden: 06-55995537 

Email adres: karin@hetzandkasteel-zorg.nl / info@hetzandkasteel-zorg.nl

Postadres en kantoor:

Kerklaan 8a
1241 CM Kortenhoef

Telefoonnummer kantoor: 035-7603246


Bezoekadres Hilversum:

Mozartlaan 29
1217 CM Hilversum


Bezoekadres Kortenhoef:

Kerklaan 8a
1241 CM Kortenhoef



Contactpersonen voor aanbod

Weekendopvang

annalotte@hetzandkasteel-zorg.nl



Naschoolse- , vakantie- en studiedagopvang

SO: maaike@hetzandkasteel-zorg.nl

VSO: jessica@hetzandkasteel-zorg.nl


Frisborrel en jongerenavond

annalotte@hetzandkasteel-zorg.nl

Contactpersonen

Karin van Zanden, directrice:

06-55995537 | karin@hetzandkasteel-zorg.nl


Maaike Wiegers, coördinerend begeleider NSO-SO:

06-31086891 | maaike@hetzandkasteel-zorg.nl


Anne Giskes, coördinerend begeleider zorg-ontwikkelingsgroep :

06-15664970 | anne@hetzandkasteel-zorg.nl


Jessica Veenendaal, coördinerend begeleider NSO-VSO:

06-21382883| jessica@hetzandkasteel-zorg.nl


Esther Biekart, coördinerend begeleider dagbesteding:

06-25150328 | esther@hetzandkasteel-zorg.nl


Annalotte Haverkamp, coördinerend begeleider weekendopvang:

annalotte@hetzandkasteel-zorg.nl