Home » Contact

Contact



Contactpersonen

Karin van Zanden, directrice:

06-55995537 | karin@hetzandkasteel-zorg.nl


Maaike Wiegers, coördinerend begeleider NSO-SO, aanmeldingen SO :

06-31086891 | maaike@hetzandkasteel-zorg.nl


Brenda Jenner, coördinerend begeleider zorg-ontwikkelingsgroep:

brenda@hetzandkasteel-zorg.nl


Jessica Veenendaal, coördinerend begeleider NSO-VSO, aanmeldingen VSO:

06-21382883| jessica@hetzandkasteel-zorg.nl


Esther Biekart, coördinerend begeleider dagbesteding:

06-25150328 | esther@hetzandkasteel-zorg.nl


Annalotte Haverkamp, coördinerend begeleider weekendopvang:

annalotte@hetzandkasteel-zorg.nl


Latisha Schreurs, coördinerend begeleider logeeropvang:

latisha@hetzandkasteel-zorg.nl

Voor algemene informatie kunt u contact opnemen via onderstaand mailadres.

Email adres: info@hetzandkasteel-zorg.nl

telefoonnummer: 035-7603246

Postadres en kantoor:

Noordereinde 54C
1243 JJ, ‘s-Graveland

Telefoonnummer kantoor: 035-7603246

Bezoekadres ‘s-Graveland:

Noordereinde 54C
1243 JJ, ‘s-Graveland